The Blockheads

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Noodlecake Studios Inc
The Blockheads; Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, maden, el sanatları gibi bir çok keşif yapabileceğiniz, sanal bir hayat inşa ederek yaşamaya çalışacağınız eğlenceli bir oyundur.

The BlockheadsAndroid işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, maden, el sanatları gibi bir çok keşif yapabileceğiniz, sanal bir hayat inşa ederek yaşamaya çalışacağınız eğlenceli bir oyundur.

Oyun severler için farklı bir oyun deneyimi sunmayı hedefleyen The Blockheads oyununda kendi sanal hayatınızı yatarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Okyanus, dağlar, çöller ve derin yer altı mağaralarına keşfe çıkabilir, giyim, beslenme, barınak gibi bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca bulduğunuz doğal kaynakları kendiniz işleyebilirsiniz.

Örneğin güneş enerjisi ile ürettiğiniz elektriğinizi kullanarak elektrikli sobanız üzerinde yemek pişirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kendi mermer sarayınızı oluşturabilir ve duvarlarını boyayabilirsiniz. Bunun yanı sıra meyve bahçenizi oluşturarak kendi meyvelerinizi yetiştirebilirsiniz.

The Blockheads oyununu Android cihazlarınıza yükleyerek sıra dışı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

The Blockheads indir
DİĞER SÜRÜMLER